Битва за Москву! Всё же отстояли...
1941 жыл! Мәскеу маңындғы Дубосековода: “Велика Россия, а отступать некуда, позади Москва” деген сөздер айтылды.Дәл осы күні, 1941 жылы 16 Қарашада, фашист әскерлері қайтадан шабуылға шығып, Мәскеуді қоршап және 22 Маусымда басталған соғысты жеңіспен аяқтауды жоспарлады.Бірақ 316-шы дивизиясының жауынгерлері ауыр шайқастарда жаппай ерлік көрсетіп, 28 батыр-панфиловшылардың ерлігі деп атанған.Осы сөздер мен осы ерлікке бүгін — 80 жыл толды!***1941 год! У станции Дубосеково прозвучали слова: “Велика Россия, а отступать некуда, позади Москва”.Именно в сегодняшний день, 16 Ноября 1941 года, немецкие войска в очередной раз перешли в наступление, планируя разгромить советские войска, окружить Москву и победоносно закончить войну, которую начали 22 Июня.Но, бойцы 316-й стрелковой дивизии, в тяжё…