МУЗЫКА ПӘНІНЕН ҚЫСҚА ЖӘНЕ ОРТА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЛАРЫ
2017-2018 оқу жылының бағдарламасына арналған 1-5 cынып ҚМЖ О
МЖ
узыка
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет | |||||||||
Сабақтың атауы |
Бабалар мұрасы | ||||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу | ||||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі | ||||||||||
Топқа бөлу |
Тәтті кәмпиттер арқылы топтарға бөлу | ||||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
«Мейірімділік» тренингі. | ||||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті | |||||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
«Гүлдерайым» әнін тыңдату Әнші дегеніміз кім? Ән дегеніміз не? Сал-серінің бойында қандай қасиеттер болады? | ||||||||||
Мағынаны тану |
1-топ «Жас дос» мәтінімен танысу 2-топ Мәтінді оқып,сұрақтарға жауап береді 3-топ Мақал-мәтелдермен жұмыс | ||||||||||
Ой толғаныс |
БББ кестесі
| ||||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс | ||||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне жазады |
Музыка |
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет | ||||||
Сабақтың атауы |
Ақан сері | ||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу | ||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі | ||||||||
Топқа бөлу |
Түрлі фигуралар арқылы топтарға бөлу | ||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Балалар, бүгін біз бірінші рет шаттық шеңберіне жиналайық! Шеңберге тұрайық, достарымызбен қол ұстасайық! Барлығымыз жақсы көңіл-күйде бір-бірімізге тілегімізді айтайық! Бір-бірімізге қарап күлкімізді сыйлайық! Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! | ||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті | |||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту | |||||||||
Мағынаны тану |
1-топ Мәтінмен таныстырады 2-топ «Маңмаңгер» әнін айтады 3-топ Мақал-мәтелдерді талдайды Шығармашылыққа тапсырма Әнді тыңдай отырып,сурет салу | ||||||||
Ой толғаныс |
Екі жақты күнделік
| ||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс | ||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне жазады |
Музыка |
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет | ||||||||
Сабақтың атауы |
Ақанның әні-«Балқадиша» | ||||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу | ||||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі | ||||||||||
Топқа бөлу |
Тәтті кәмпиттер арқылы топтарға бөлу | ||||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
«Мейірімділік» тренингі. | ||||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті | |||||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
Кестені толтырыңдар
| ||||||||||
Мағынаны тану |
Ән үйрену. Салыстыру Сәулем-ай Балқадиша Шығармашылыққа тапсырма | ||||||||||
Ой толғаныс |
БББ кестесі
| ||||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс | ||||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне жазады |
Музыка |
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет | ||||||
Сабақтың атауы |
Ән жүйрігі-Біржан сал | ||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу | ||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі | ||||||||
Топқа бөлу |
Түрлі фигуралар арқылы топтарға бөлу | ||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Балалар, бүгін біз бірінші рет шаттық шеңберіне жиналайық! Шеңберге тұрайық, достарымызбен қол ұстасайық! Барлығымыз жақсы көңіл-күйде бір-бірімізге тілегімізді айтайық! Бір-бірімізге қарап күлкімізді сыйлайық! Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! | ||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті | |||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
«Ыстық орындық» Сал серілер туралы не білесіңдер? | ||||||||
Мағынаны тану |
1-топ Өмірбаяны туралы постер жасайды 2-топ Оқулықтағы мәтінді түсініп оқиды 3-топ Ибрагим Нүсіппаевтың «Мейірбан ұстаздар» әнін айтып береді Оқушылар домбырада ойнацды | ||||||||
Ой толғаныс |
Екі жақты күнделік
| ||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс | ||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне жазады |
Музыка |
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет | ||||||||
Сабақтың атауы |
Сал Біржанның «Теміртасы» | ||||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу | ||||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі | ||||||||||
Топқа бөлу |
Тәтті кәмпиттер арқылы топтарға бөлу | ||||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
«Мейірімділік» тренингі. | ||||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті | |||||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
Біржан салдың «Теміртас» әнін тыңдау | ||||||||||
Мағынаны тану |
1-топ Әбілахат Еспаев өмірінен постер жасау 2-топ «Келіншек» күйін тыңдай отырып сурет салу 3-топ Мақалдың мағынасын ашу | ||||||||||
Ой толғаныс |
БББ кестесі
| ||||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс | ||||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне |