МУЗЫКА ПӘНІНЕН ҚЫСҚА ЖӘНЕ ОРТА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЛАРЫ
2017-2018 оқу жылының бағдарламасына арналған 1-5 cынып ҚМЖ О
МЖ
узыка
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет |
|||||||||
Сабақтың атауы |
Бабалар мұрасы |
||||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу |
||||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі |
||||||||||
Топқа бөлу |
Тәтті кәмпиттер арқылы топтарға бөлу |
||||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
«Мейірімділік» тренингі. |
||||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
«Гүлдерайым» әнін тыңдату Әнші дегеніміз кім? Ән дегеніміз не? Сал-серінің бойында қандай қасиеттер болады? |
||||||||||
Мағынаны тану |
1-топ «Жас дос» мәтінімен танысу 2-топ Мәтінді оқып,сұрақтарға жауап береді 3-топ Мақал-мәтелдермен жұмыс |
||||||||||
Ой толғаныс |
БББ кестесі
|
||||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс |
||||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне жазады |
Музыка |
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет |
||||||
Сабақтың атауы |
Ақан сері |
||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу |
||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі |
||||||||
Топқа бөлу |
Түрлі фигуралар арқылы топтарға бөлу |
||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Балалар, бүгін біз бірінші рет шаттық шеңберіне жиналайық! Шеңберге тұрайық, достарымызбен қол ұстасайық! Барлығымыз жақсы көңіл-күйде бір-бірімізге тілегімізді айтайық! Бір-бірімізге қарап күлкімізді сыйлайық! Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! |
||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
|||||||||
Мағынаны тану |
1-топ Мәтінмен таныстырады 2-топ «Маңмаңгер» әнін айтады 3-топ Мақал-мәтелдерді талдайды Шығармашылыққа тапсырма Әнді тыңдай отырып,сурет салу |
||||||||
Ой толғаныс |
Екі жақты күнделік
|
||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс |
||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне жазады |
Музыка |
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет |
||||||||
Сабақтың атауы |
Ақанның әні-«Балқадиша» |
||||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу |
||||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі |
||||||||||
Топқа бөлу |
Тәтті кәмпиттер арқылы топтарға бөлу |
||||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
«Мейірімділік» тренингі. |
||||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
Кестені толтырыңдар
|
||||||||||
Мағынаны тану |
Ән үйрену. Салыстыру Сәулем-ай Балқадиша Шығармашылыққа тапсырма |
||||||||||
Ой толғаныс |
БББ кестесі
|
||||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс |
||||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне жазады |
Музыка |
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет |
||||||
Сабақтың атауы |
Ән жүйрігі-Біржан сал |
||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу |
||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі |
||||||||
Топқа бөлу |
Түрлі фигуралар арқылы топтарға бөлу |
||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Балалар, бүгін біз бірінші рет шаттық шеңберіне жиналайық! Шеңберге тұрайық, достарымызбен қол ұстасайық! Барлығымыз жақсы көңіл-күйде бір-бірімізге тілегімізді айтайық! Бір-бірімізге қарап күлкімізді сыйлайық! Қол алысып, қәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! |
||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
«Ыстық орындық» Сал серілер туралы не білесіңдер? |
||||||||
Мағынаны тану |
1-топ Өмірбаяны туралы постер жасайды 2-топ Оқулықтағы мәтінді түсініп оқиды 3-топ Ибрагим Нүсіппаевтың «Мейірбан ұстаздар» әнін айтып береді Оқушылар домбырада ойнацды |
||||||||
Ой толғаныс |
Екі жақты күнделік
|
||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс |
||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне жазады |
Музыка |
Мұғалім |
Уақыты: |
Кабинет |
||||||||
Сабақтың атауы |
Сал Біржанның «Теміртасы» |
||||||||||
Мақсаты |
Жаңа сабақты түсіндіру,топтық жұмысқа бейімдеу |
||||||||||
Көрнекілігі |
Музыка оқулығының әдістемесі |
||||||||||
Топқа бөлу |
Тәтті кәмпиттер арқылы топтарға бөлу |
||||||||||
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
«Мейірімділік» тренингі. |
||||||||||
Сабақтың барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|||||||||
Үй тапсырмасын сұрау Қызығушылықты ояту |
Біржан салдың «Теміртас» әнін тыңдау |
||||||||||
Мағынаны тану |
1-топ Әбілахат Еспаев өмірінен постер жасау 2-топ «Келіншек» күйін тыңдай отырып сурет салу 3-топ Мақалдың мағынасын ашу |
||||||||||
Ой толғаныс |
БББ кестесі
|
||||||||||
Бағалау |
Бағалау парақшаларымен жұмыс |
||||||||||
Үйге тапсырма |
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау |
Күнделіктеріне |