Dimineata, dupa ce a trecut in Romania
Dimineata, dupa ce a trecut in Romania, nimic nu la toate ?i a?teapta cu nerabdare sa posibilitatea de a in viitorul apropiat, de treaba, in cele din urma in mare (ca o optiune - pentru a merge la dus) soferii nostri au decis ca mergem suntem foarte lent (aproximativ 70 km/h) si s-au dus la depasirea de встречке. In cazul in care a condus un microbuz cu trei oameni care, aparent, nu vrea sa moara. In general, autobuzul nostru si masina utilizati un copac de pe marginea drumului, cu doua parti (beneficiul кюветов in Romania nu exista). Au incercat sa-l rezolve. Nu a venit. Ati asteptat la politie, din nou, a incercat sa-l rezolve. Опятть nu a venit. Care grup pereche zburat in autobuz cu gemete: "cineva Care stie engleza?!" Asa am aflat ca кромме de limba rusa ca nu stie si despre Romania…