Перейти к содержимому
Обложка сообщества Разное

«Джинни Джоу»

Өңім бе? Түсім бе? Білмеймін. Әлде бала болып кеттім бе?  Ғажайыпқа сендім бүгін. Мына ғажайыпқа:

«...Одуванчик – известен как любовное растение. Говорят, если сдуть семена на ветру, то он относет вашу любовь любимому. Если, загадывая желание, дуть на этот пушистый шарик и сдуть все семена, ваше желание сбудется. (с) Сесилия Ахерн «Посмотри на меня»......»

Қиялымдағы мереке – «Джинни Джоуда» не тілесем екен, ә?! :))

 

 

 

Бір.....Екі.....Ү-ү-үшш...:

Сүйгеніме құстай ұш!

Күттірмей келсін дегейсің,

Сәлемімді бергейсің.

Дамылсыз мені ойласын,

Сезімге ыстық тоймасын!

Сағынсын әркез... тағы да

Асықсын маған, бағыма!!! (Құралайша)

 
5
0
1813

Еще по теме

«Джинни Джоу» - Yvision.kz