Мазмұнға өту
Tima-ZoRRo-SuperMano

Т. М.

@Tima-ZoRRo-SuperMano

Сайтта 2010 ж. 19 желтоқсанКазахстан, Астана

скромный, красивый, наимудрейший)...не поэт, не прозаик и т.п. Ловлю моменты, когда мурррашки по коже, наверное почти от всего..но редко

рейтинг

100

жазбалар

27

пікірлер

35

тіркелуші

9

жазылымдар

25

Пайдаланушы ешқандай жазба жазбаған

Оның барлық жазбалары осы жерде көрсетіледі