Из книжки
-Kā iespējams kādam, kurš iepazinis mīlestību un to zaudējis turpināt dzīvot bez tās un visu mūžu nesērot par zaudēto?
-Tas nav iespējams,- Spalvis atbildēja. -Zaudēto atminas vienmēr. Bet zaudējuma sajūtu vajag noglabāt kādā drošā stūrītī savā iekšienē, un tad pamazām daļa no tavām sērām pārvērtīsies par prieku. Un dzīve turpināsies.
-Un tad tu lepojies ka esi spējīgs stipri mīlēt, - viņa teica,- un dzīvo,apzinādamies,ka varēsi izjust tādu mīlestību atkal.
-...Jā,-sacīja Spalvis. - Tu varēsi to izjust atkal. (c) Mēdija un Spalvis
Saruna uz Miera salas.. Rēgu Bērns
Сегодня 18. апреля 2011. года
На фоне играет хорошая песня но названия ей не знаю..
Запись посвещается - Эммм, ну всему хорошему, мечтам...
