Перейти к содержимому
Обложка сообщества Разное

Інтерв'ю з розробником Might & amp; Magic Heroes 7. Новим «Героям» слава!

Інтерв'ю з розробником Might & amp; Magic Heroes 7. Новим «Героям» слава!

Технічні інновації, повернення до коріння і проблеми Івана Гріффіна

Нам вдалося поспілкуватися з креативним директором Heroes 7 Ерваном Ле Бретоном (Erwan Le Breton), з Ubisoft France і гарненько розпитати його про гру.

Інтерв'ю з розробником Might & Magic Heroes 7. Новим «Героям» слава!

Добрий день. Якщо я правильно пам'ятаю, ми з вами вже бачилися на минулорічній презентації Heroes Online. І ось зараз ми з вами говоримо про Heroes 7. Розкажіть, як пов'язані сюжетні лінії Online і Heroes 7?

Дія ігор відбувається в одному світі, але в різні часові періоди. Дія Heroes 7 відбувається через кілька років після подій Heroes Online. Якщо розташувати гри в хронологічному порядку, то отримаємо наступне: Heroes 6, Heroes Online, Heroes 7, Heroes 5. За часів Heroes 6 і Heroes Online на чолі Святий Імперії варто династія Сокола. У Heroes 5 - династія Грифонів. Вони не завжди добре ладнають, часом завдають один одному удари в спину. У Heroes 7 династія Сокола зникає. Імператриця і всі діти, які мають право на престол, вбиті, і в імперії більше немає правлячої сім'ї.

Різні сім'ї почали суперечки про те, хто повинен зайняти престол. І один з них, Іван Гріффін, герцог династії Грифонів закликає всіх заспокоїтися, перестати сперечатися і боротися один з одним. Вони слабкі, тому громадянська війна їм ні до чого. Потрібно об'єднатися в союз і відновити імперію. Але він не хоче бути наступним імператором, він не правитель, він не властолюбний, що не амбітний. Він просто хороший солдат, хороший генерал. І він задає закономірне питання: хто ж буде наступним імператором? Потрібно організувати зустріч династій і проголосувати. І інші фракції приходять до рішення, що саме він повинен бути імператором, їм не потрібні інші лідери; вони корумповані, слабкі. Так що на троні повинен бути Іван, він дотримується закон, він хороша людина, хороший солдат, і його слову можна вірити. І щоб мотивувати його, всі вони розповідають йому історії їх власних народів, сказання минулого, історії про легендарних героїв, які були лідерами. Іноді вони самі вибирали цей шлях, іноді були змушені піти на це, але завжди були хорошими лідерами. Так що ці історії повинні його чомусь навчити. Таким чином, ігрова кампанія оповідає про те, як кожна фракція приходить до Івана і розповідає йому свою історію. Ці історії не пов'язані один з одним, але кожна - це урок для Івана. Урок про те, як бути хорошим імператором. Це трохи нагадує Шахерезаду і «Тисячу і одну ніч» з різними історіями в щоночі.

Heroes 6 супроводжувалися значним пакетом DLC. Що щодо DLC до Heroes 7?

У грі буде представлено шість фракцій з дев'яти. У грі ви побачите великий світ і багатий набір контенту, але, тим не менш, ми плануємо достатню кількість доповнень, так що до виходу Heroes 8 ви побачите всі дев'ять фракцій. Як мінімум, 3 DLC ми побачимо напевно.

Які інновації в порівнянні з шостою частиною тут присутні? Вона не користувалася тією популярністю, яку могла б.

Відносно інновацій - так, ви праві, ми ввели деякі нововведення в класичну формулу Героїв в шостій частині. Деякі здавалися нам хорошими ідеями, але коли ми усвідомили, що вони не виправдовують себе, було вже надто пізно щось міняти. Коли ж ми почали міркувати про те, в якому ключі працювати над сьомою частиною, було вирішено робити класичних героїв. На цей раз без інновацій взагалі, або зовсім по мінімуму. По суті, ми беремо частини з третьої, яка була кращою, на шосту, беремо від них найкраще і створюємо сьому. Це те, що ми робимо на першому місці. Далі ми показуємо результат спільноті і запитуємо, на вірним шляхом ми прямуємо? Хороші чи риси знаходить гра? Чи подобається вам? Ми націлені на отримання якісних відгуків від спільноти.

Виходить, що Heroes 7 - це оновлені Heroes 3 з деякими змінами?

Виглядають вони сучасно. У візуальному плані це гра нинішнього покоління. У демо ви можете побачити кілька інновацій, які дійсно нові для серії. Це цікаво, це весело, але не виглядає як «Дивіться, ми все змінили».

Однією з інновацій, або, скоріше, еволюцією «Героїв» можна вважати те, що гра створюється на Unreal Engine 3. По-перше, щоб це добре виглядало. На глобальній карті ми зможемо побачити різні події, руйнування і інші цікаві і гарні моменти. Також ми хочемо дозволити спільноті працювати над власними модифікаціями, створювати карти, створювати монстрів, для цього ми хочемо дати гравцям зручні інструменти. UE 3 тут добре відомий, це не новітня версія, і він не так складний, як движки нового покоління. Багато вже добре програмують на UE 3. Продюсер гри Гері Пауліни дуже хоче, щоб спільнота гравців розробило безліч модифікацій. Жюльєн Перу, дизайнер рівнів, сам по собі прийшов в студію зі спільноти, гравці його добре знають. Всі ми хочемо, щоб ця ідея була в повній мірі успішно реалізована.

Як я раніше згадував, на карті будуть відбуватися різні заскріптованних події. Камера пересувається, щось відбувається (в режимі реального часу), ви бачите інтерактивну вставку. Наприклад, в демо ми можемо бачити, як велетні захоплюють катапульту, а ми повинні її відбити. Це підводить нас до того, що і битви зводяться не тільки до того, щоб вбити всіх супротивників, але і виконати певні завдання. Якщо катапульта буде знищена стараннями противника - ви програєте бій. Раз вже ми заговорили про битви, то варто відзначити і вплив оточення полів бою на перебіг битви. Укриття зменшують шкоди, що завдається персонажам, що ховається за ними, а атаки з флангів і з тилу наносять додатковий втрат, так що, отримавши позиційну перевагу, ви ускладніть життя ворогові. Укриття можуть розташовуватися випадковим чином. Все це змушує мислити тактично. Як інший приклад битви можна привести оборону: ви повинні пережити п'ять хвиль супротивників.

Що ви можете розповісти про здібності?

Ви знаєте, ми повертаємося до класичної системі здібностей. Навички були відокремлені від здібностей. Ми можемо отримати випадкові здатності від Гільдії магів, побудувавши їх будинок в місті. Іноді ви можете вивчити можливості з забутих шкіл. Взагалі здатності можуть бути отримані за допомогою ваших будівель, можуть бути знайдені на карті, вони можуть бути дані в нагороду за квест. Кожен же раз при підвищенні рівня ви отримаєте одне очко навичок, яке ви витратите на те, що хочете. Кінцевий інтерфейс дерева талантів ще не завершений і буде опублікований на сайті ком'юніті пізніше для обговорення.

Разом, можна сказати, що Heroes 7 - це не така велика революція, як, скажімо, Heroes 4 і 6, в яких ми вносили чималі зміни. Але це розумна еволюція серії.

Заходьте на наш сайт і візьміть участь в голосуванні за те, яка з фракцій буде представлена ​​в DLC раніше інших. Чекаємо ваших побажань!

 

Дякуємо! Було цікаво з вами поговорити!

1
0
182

Еще по теме

Інтерв'ю з розробником Might & amp; Magic Heroes 7. Новим «Героям» слава! - Yvision.kz