Перейти к содержимому
Обложка сообщества Разное

Челси мешок или мешок?

Барлығына сәлем.

Мен осы жакында ғана досыммен футбол жайлы урысып калған болатынмын.Ол Челси Рулит!!! дейді. Яғни Челсидын фанаты. Ал мен болсам Челси мешок ол Лига Чемпионовты ешкашан ута алмад дедим.Менин калайтыным барлығыныз дауыс беруді сурайм.Яғни Челси мешок или мешок емес па дегендей.

 

0
0
343

Еще по теме

Челси мешок или мешок? - Yvision.kz