Мазмұнға өту
Irmad

Irmad

Сайтта 2012 ж. 22 шілдеКазахстан, Алматы

о себе пожалуй труднее всего рассказывать...много напишешь - сочтут болтуном, мало напишешь - сочтут "затворником"...ну, лучше если вопросы будут - спрашивайте, отвечу...)) ну а так, холост...ну, думаю этим если и не всё, то многое сказано...)))

рейтинг

100

жазба

1

пікірлер

0

тіркелуші

1

жазылымдар

0

Пайдаланушы ешқандай жазба жазбаған

Оның барлық жазбалары осы жерде көрсетіледі