Irmad
Сайтта 2012 ж. 22 шілдеКазахстан, Алматы
о себе пожалуй труднее всего рассказывать...много напишешь - сочтут болтуном, мало напишешь - сочтут "затворником"...ну, лучше если вопросы будут - спрашивайте, отвечу...)) ну а так, холост...ну, думаю этим если и не всё, то многое сказано...)))
рейтинг
100
жазба
1
пікірлер
0
тіркелуші
1
жазылымдар
0
рейтинг
100
жазба
1
пікірлер
0
тіркелуші
1
жазылымдар
0
Пайдаланушы ешқандай жазба жазбаған
Оның барлық жазбалары осы жерде көрсетіледі