"Armed" (ингаляцияға қосылған) 2 оттегі концентраторлары тарту етілді!
«Armed» (ингаляцияға қосылған)
2 оттегі концентраторы сыйлыққа берілді!
Бүгінгі күні ортамыздың жомарт жандарға артып келе жатқаны бізді қуантуда.
"Nur Otan" партиясы Ескелді аудандық филиалы COVID - 19 пандемиясына байланысты қалыптасқан жағдайға белсенді азаматтық ұстанымы және мейірім танытқаны үшін «Асыл-тау» ЖШС-нің бас директоры Мамырбаев Ершат Нұржүнісұлына шын жүректен алғыс білдіреді.
Сіздің жомарт қолдауыңызбен Ескелді аудандық орталық ауруханасына тарту етілген «Armed» атты 2 оттегі концентраторлары (ингаляцияға шығу үшін) пандемиямен күресте және науқастарды қолдау ретінде ерекше маңызы бар құралдардың бірі болып табылады.
Сізге мықты денсаулық, ұзақ ғұмыр, бақыт, жұмысыңызға сәттілік тілеймін!
І/н Идрисов Дәулет Садырұлы, "Nur Otan" партиясы Ескелді аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары, аудандық мәслихатының депутаты
_______________________________________________
Были подарены
2 концентратора кислорода (с выходом для ингаляции)!
Нас очень радует, что число щедрых и великодушных наших сограждан увеличивается все больше и больше с каждым днем.
Ескельдинский районный филиал партии «Nur Otan» выражает искреннюю признательность и огромную благодарность генеральному директору ТОО «Асыл-тау» Мамырбаеву Ершату Нуржунисовичу за активную гражданскую позицию, неравнодушное отношение к сложившейся ситуации в связи с пандемией COVID-19.
Направленные Вами в Ескельдинское ЦРБ 2 концентратора кислорода «Armed» (с выходом для ингаляции) являются одним из важнейших средств в борьбе с пандемией и необходимой поддержкой пациентам.
Желаю крепкого здоровья, долгих лет жизни, большого человеческого счастья, успехов в любых начинаниях!
С и/п Идрисов Даулет Садырович, первый заместитель председателя Ескельдинского филиала партии "Nur Otan", депутат районного маслихата
